Twoje topy damskie nie muszą być nieskromne!

Twoja szafa

Kiedy większość kobiet myśli o skromnej odzieży, myślą o brzydkiej odzieży! Automatycznie myślą o obwisłych, za luźnych ubraniach, podobnych do toreb na śmieci czy odzieży 90-letniej babci. Jednak tego typu obrazy i myśli pojawiają się, ponieważ media nieustannie zachęcają kobiety do noszenia jak najmniejszej ilości ubrań. Dziś, co widać w sklepach jak https://zoio.pl/odziez-damska/koszulki wzorem jest modelka odziana w kuse topy damskie czy szorty odsłaniające łydki.

W dzisiejszym społeczeństwie mniej to lepiej! W telewizji widzimy tylko kobiety, które są półnagie… Nawet w pracy zawodowej kobiety mogą nosić odsłaniające ubrania. Ich dekolt zdaje się być widoczny, topy damskie odsłaniają brzuch, a spódnice i sukienki drastycznie się skracają.

topy damskie Ponieważ jesteśmy stale pod wpływem tej kultury i sex appeal triumfuje nad moralnością, jest prawie niemożliwe, aby znaleźć coś atrakcyjnego i skromnego. Ale na szczęście jestem tu po to, aby pomóc Ci stworzyć elegancki, klasyczny i ładny styl bez masywnych, brzydkich warstw. Nie musisz czuć się nieatrakcyjna i bez własnej wartości.

Ubieranie się skromnie w elegancki, klasyczny i słodki sposób nie jest trudnym stylem do osiągnięcia i nie będzie kosztować dużo pieniędzy. Wystarczy, że zaczerpniesz inspiracje z najbliższego butiku lub ze sklepu z odzieżą używaną. Ubieranie się skromnie polega na tym, aby pokazać jak najmniej skóry, jak to tylko możliwe. Na przykład, dodaj ładny blezer do opalacza i od razu jesteś skromniejsza.

Noś kardigan z topami i bluzkami bez rękawów lub z krótkimi rękawami. Rajstopy można również dodawać do sukienek i spódnic o dowolnej długości kolan. Należy zauważyć, że sukienki i spódnice zazwyczaj nie powinny kończyć się przed kolanem – w bardziej formalnym dress code zalecana długość spódnic powinna wynosić od kolana do kostki. Dodam jeszcze, że jeśli jesteś bardziej kształtna, nosząc rajstopy pod niektórymi sukienkami pomożesz podkreślić pośladki. Możesz nadal nosić krótkie topy damskie – narzuć na nie lekką bluzę i całość podkreśl ładnym naszyjnikiem. Dobierz do nich spodnie wysokotaliowane – odsłonisz tylko kawałek brzucha.

Akcesoria są zawsze dobre, pomogą też ukryć niedoskonałości fizyczne lub rzeczy, które chcesz ukryć, jak guzki lub tatuaże. Na koniec chciałabym dodać, że nie ma żadnych zasad, jeśli chodzi o noszenie skromnej odzieży, która mówi, że nie należy nosić jeansów – które potrafią bardzo podkreślić twoje kształty będąc zarazem bardzo skromne!