Must have na lato – stroje kąpielowe

Twoja szafa

Stylowo musimy wyglądać również na plaży. Chodzi więc o letnie dodatki, a głównie o stroje kąpielowe. Czy wiesz, które z nich będę modne w tym sezonie? Odpowiedź znajduje się w tym artykule.

Wybór odpowiedniego stroju nigdy nie jest łatwą sprawą. W zależności od twoich upodobań wybrać możesz strój jedno lub dwuczęściowy. Szeroka gama kolorystyczna dostępna na rynku sprawia, że mamy z czego wybierać za nim wybierzemy się na plażę. Lato jest okresem radości więc śmiało możesz zdecydować na strój wielokolorowy.

Stroje jednoczęściowe polecane są szczególnie dla pań, które chcą ukryć mankamenty swojej sylwetki. Taki model pozwala także optycznie wysmuklić naszą figurę. Stroje jednoczęściowe są więc optymalną opcją dla puszystych pań. Eksponują to co najważniejsze i ukrywają to czego nie chciałybyśmy, aby inni mogli zobaczyć. Model z głębokim wycięciem pozwoli wyeksponować dekolt i ukryć brzuch.

W kategorii strojów jednoczęściowych można wyróżnić te w stylu pushup. Potrafią one znakomicie eksponować i podnosić biust. Specjalne miseczki pozwolą podtrzymać piersi i wyeksponować talię.

Popularnością cieszą się nieprzerwanie sportowe stroje kąpielowe. Ten jednoczęściowy model projektowany jest teraz w bardzo ciekawy sposób. Projektanci starają się, aby uzyskać w jednym stroju efekt dwóch odcieni. Bardzo popularnym wzorem są oczywiście marynarskie paski, które kojarzą się z morzem i oceanem.

Wiele marek produkujących stroje kąpielowe decyduje się na minimalizm. Czarno-białe pasy nie muszą być przecież wcale nudne. Wielu producentów trzyma się tego typu prostej palety kolorów połączonych z prostymi nadrukami.

W opozycji do tego stają stroje w żywych i bardziej abstrakcyjnych barwach. Są one skierowane do pań, które na plaży chcą przykuć uwagę innych osób. Popularnym i modnym wzorem, który może zastąpić odważne nadruki mogą być kolorowe paski.

Dostępne są również bardziej „romantyczne” stroje kąpielowe. Chodzi tutaj o odcienie różu, czerwieni i fioletu. Wszystko uzupełnione jest o specjalne detale takie jak falbany czy też delikatne guziki.

Niezmiennie popularne są motywy tropikalne. Model ten posiada odkryte ramiona i charakteryzuje się jasną kolorystyką. Klimat flory i fauny pozostaje wciąż na topie zdecydowanie ożywiając całość twojego stroju.

Wierzę, że po przeczytaniu tego artykułu nie będziesz miała problemu w czasie najbliższych zakupów. Jestem przekonana, że temperatury znów niedługo polecą do góry więc już teraz warto jest zaopatrzyć się w modny strój kąpielowy. Zrób to za nim będzie za późno!