Bluzy damskie – na bardzo wiele okazji

Twoja szafa

Bluzy damskie są dobre tylko na siłownię? Większej ściemy nie słyszałam! Jednak skoro to przekonanie jest dosyć popularne to pomyślałam, że trzeba je obalić za pomocą artykułu.

Dzisiaj bluzy damskie wykorzystywane są na bardzo wiele sposobów. Przypominają nam o tym przede wszystkim styliści. Czasami wydaje nam się, że bluza z kapturem to bardzo zwykły element sportowej kreacji, ale szybko zmieniamy zdanie kiedy okazuje się, że widzimy ją w czasie największych pokazów mody. Warto jest więc zmienić swoje poglądy na temat właśnie tych elementów garderoby.

Zaskoczyć nas może chociażby to jak duża ilość rodzajów bluz dostępna jest aktualnie na rynku. Z kapturem, gładkie, z nadrukiem lub typu „kangurka” – mamy naprawdę z czego wybierać. Jeśli chcesz mieć bluzę, która spełnia najnowsze trendy to wejdź koniecznie na https://zoio.pl/odziez-damska/bluzy. Uważam, że w szafie każdej szanującej się kobiety powinna znaleźć się stylowa bluza.

Najczęściej używamy bluz jako ubrania, które ma nas uchronić przed niskimi temperaturami. Można jednak pokombinować i używać jej w inny sposób. Przykład możemy wziąć chociażby z celebrytek. Jak się okazuje noszą one swoje bluzy wraz z żakietami. Trzeba przyznać, że jest to bardzo ciekawe połączenie. Zauważamy bowiem zestawienie zupełnego luzu i dress code’u, który używany jest w pracy. Spróbujcie to zastosować, a przekonacie się, że jest to naprawdę bardzo ciekawe połączenie.

Jeśli jednak nie udajemy się do pracy to trzeba pomyśleć nad wykorzystaniem bluzy w codziennych sytuacjach. Chodzi mi tu np. o wspólne wyjście wraz ze znajomymi. Jak pokazuje ten przykład https://zoio.pl/odziez-damska/bluzy/bluza-rozpinana-z-obwodka bluzę możemy połączyć nawet z szortami. To może być bardzo zaskakujące, ale naszą bluzę możemy zestawić również ze spódnicą. Okazuje się, że to połączenie jest bardzo popularne i wygląda naprawdę korzystnie. Oczywiście w tego typu stylizacji musimy zachować równowagę. Jeżeli np. góra naszej kreacji jest bardziej stonowana to wtedy możemy pozwolić sobie na spódnicę w mocniejszych kolorach. Analogicznie możemy postąpić w odwrotnej sytuacji.

Wyróżnić należy na pewno bluzy damskie z nadrukiem. Poprzez odpowiednie hasło lub sentencję zapisaną na naszym ubraniu zdecydowanie mamy szansę na wyróżnienie się w tłumie. Ludzie po prostu będą się zatrzymywać, aby przeczytać co znajduje się na naszej bluzie. Pomysły na napisy mogą być bardzo różne. Może to być głębokie przesłanie, motto lub zapis w formie żartu. Poprzez bluzę z napisem mamy szansę na przekazywanie wszystkim naszego stylu bycia oraz naszych poglądów.

Jak więc widzicie bluzy nie muszą być jedynie nudnym elementem sportowej stylizacji. Jeśli odpowiednio podejdziecie do tematu to stworzycie z nimi bardzo interesujące kreacje.