Beżowy trencz i pudrowy róż

Twoja szafa

Jedną z kluczowych kwestii modowych jest odpowiednio dobrana kolorystyka. W tym artykule chciałabym się zająć konkretnie dwiema barwami. Pierwszą będzie beż, a drugą pudrowy róż.

Beżowy trencz

Ten kolor stanowi jednocześnie klasykę jak i prawdziwy hit lata. Będzie pasować zarówno do stylizacji sportowych jak i eleganckich. Zwróćmy jednak uwagę na to, że dostępnych jest wiele rodzajów trenczów. Mowa tu o ciepłych i zimnych stronach, jasnych i ciemnych, błyszczących i matowych. Musimy więc najpierw dokładnie sprawdzić, który odcień będzie pasował do naszego stylu kolorystycznego.

Beżowy trencz to znakomita opcja w kontekście ubioru do pracy. Jeśli udajemy się na spotkanie biznesowe to powinnyśmy się zdecydować na trochę krótszy trencz połączony ze spódnicą i oraz koszulą z ozdobną lamówką. Całość uzupełnią elegancki zegarek i szpilki. Taki klasyczny look zawsze będzie na czasie.

Trencz we wspomnianym kolorze możemy wykorzystać również na co dzień. Pokazują to szczególnie Francuzki. Panie z tego kraju łączą beżowy trencz z białym trampkami. W tego typu stylizacji powinny znaleźć się również luźna koszula z długim rękawem oraz jeansy.

Kolejnym pomysłem jest zestawienie beżowego trenczu z granatową sukienką. Te dwie barwy znakomicie się ze sobą komponują. W takiej kreacji na nogi nałóż szpilki. Dobierz do tego torebkę i złotą biżuterię. Taka stylizacja będzie zarazem elegancka i bardzo wygodna.

Z czym zestawić pudrowy róż?

Pudrowy róż należy do jednych z najbardziej kobiecych kolorów. Ta barwa potrafi ożywić całość kreacji zarówno latem jak i zimą. Szczególną rolę odgrywa właśnie w czasie wakacji. Już dawno minęły czasy kiedy kolor różowy kojarzył się jedynie z księżniczkami i totalnym kiczem. Teraz projektanci poświęcają mu dużo czasu przez co jego oblicze zostało całkowicie zmienione. Zestawiając go umiejętnie z innymi kolorami będziesz mogła stworzyć naprawdę niezapomnianą kreację.

Aktualnie wśród trendów modowych da się znaleźć monochrom look. Sformułowanie to oznacza całość kreacji w jednym kolorze lub w podobnych odcieniach. Śmiało więc możesz stworzyć stylizację opartą jedynie na kolorze różowym.

Następna propozycja jest bardzo klasyczna. Chodzi tu o połączenie pastelowego różu z bielą. To rozwiązanie będzie naprawdę świetne w czasie letnich upałów.

Bardzo odważnym krokiem będzie połączenie pudrowego różu z kolorem żółtym. Jeszcze przed podjęciem decyzji o stworzeniu takiego looku trzeba zdecydować, które barwa będzie dominująca. W przeciwnym razie powstały efekt może być bardzo chaotyczny.