dziewczyna stojąca na plaży z beżową torebką na boku

Mini torebki damskie – jak je nosić i co można w nie schować?

Shopping

Czy widzieliście te miniaturowe torebki damskie, które są hitem na sezon jesień zima 2018? Zajrzyjcie na wybiegi modowe Jasona Wu, Fendi, a przede wszystkim Lanvin i Coach! Dzisiaj odpowiadam na pytania, czy warto je nosić, jak je nosić i co możesz w nie włożyć.

Małe torebki damskie nie tylko oznaczają, że mieszczą się w nie formaty A4, ale w tym wypadku również nie zmieści się nawet mały portfel! Te torebki są akurat trendem wybiegów modowych, które podbijają serca nie jednych kobiet na całym świecie. Są dodatkiem, rodzajem miniaturowej akcesorii do modnych ubrań, która podkreśla rangę osoby noszącej.

Małe torebki damskie – podział na zwolenników i na przeciwników

czerwona torebka leżąca na trawieInternet oszalał dzieląc się na dwa obozy – popleczników, a także na opozycjonistów tego trendu modowego.
Entuzjaści miniaturowej galanterii to często osoby, którzy uwielbiają nietypowe kroje i fasony ubrań i dodatków. Dla nich wspomniana modowa preferencja jest rodzajem wyrażenia siebie – może być zabawnym lub uroczym elementem, który ostatecznie podkreśla charakter i wymowę wybranego przez Ciebie stroju. Jest informacją dla otoczenia, że należysz do osób, które podążają za ostatnim krzykiem mody.

Natomiast oponenci tej mody wskazują, że tego typu akcesoria są niepraktyczne na większość okazji, nie można w nich za wiele schować, a wydawanie pieniędzy, nawet na tańsze zamienniki luksusowych marek, to przysłowiowe wyrzucanie pieniędzy w błoto. Co więcej, ta sama grupa podkreśla, że takie torebki są zwyczajnie nieprzyjemne w noszeniu i często można je zgubić ze względu na niewielki rozmiar. W dużym uogólnieniu, jest to wyraz czystej głupoty by kupić, a następnie nosić coś co nie przyda się na kolejne sezony.

Mini torebka – jak ją nosić? Jakie ubrania i dodatki warto do niej dobrać?

Można byłoby pomyśleć, że nie w tym wypadku dla tych, którzy chcą mieć tak mała akcesorię, nie powinno się układać pewnego rodzaju porad jak powinno się nosić taką torebką. Lub do czego można ją założyć. Niestety jednak diabeł często tkwi w szczegółach. Jak można zauważyć, czasem nawet w bardzo drobnych i maleńkich drobiazgach, na które większość otaczających osób nawet nie zwróciłoby szczególnej uwagi.

Przede wszystkim najlepiej dobierać ją do innych dodatków kolorystycznie lub materiałowo jako znaczący akcent kreacji.

Suma sumarum – co schować w maleńką torebeczkę?

mała torebka okrągła leżaca na stoleNa pewno można zastosować ją jako rodzaj gustownego dodatku, który zastępuje portfel. Może mieścić w sobie drobne pieniądze lub estetycznie zwinięte banknoty. W niektórych przypadkach może zmieścić w sobie parę kart kredytowych, o ile jest tak szeroka i wysoka torebka. Dla osób szykownych może być to miejsce do biznesowych wizytówek.

Pomieszczą w sobie klucze do mieszkania lub klucze do samochodu. To świetny sposób do noszenia przy sobie minimalną ilość produktów kosmetycznych – np. małe, zamykane, podręczne lusterko, a także szminkę w sztyfcie. Natomiast nieco większe mogą zmieścić też paczkę chusteczek higienicznych lub płyn do dezynfekcji rąk.